You are here:

Dobrze przeliczajmy

Dobrze przeliczajmy leasing kalkulator przedsiębiorcy

Kiedy okazało się, że o kredyty jest coraz trudniej klienci banków, a szczególnie przedsiębiorcy zaczęli się rozglądać po alternatywne sposoby finansowania. Takiem alternatywnym sposobem jest z pewnością leasing, problem tylko w tym jakie leasing wybrać?

– Najlepiej wybierając leasing kalkulator pomoże wyliczyć jego koszty. Skoro banki nie otwierają się na przedsiębiorców i nadal o kredyt dla firm jest trudno to nic dziwnego, że klienci, szczególnie wspomniani wyżej przedsiębiorcy, coraz częściej sięgają po leasing. Jest on z pewnością alternatywą dla rynku kredytów i firmy leasingowe doskonale o tym wiedzą. Największym powodzeniem cieszy się leasing samochodowy. Jest po prostu najbardziej znany na rynku. Klienci coraz częściej stawiają sobie pytanie leasing czy kredyt samochodowy i to właśnie leasing coraz częściej wygrywa. A wybierając leasing kalkulator to potwierdza – powiedział jeden z przedsiębiorców.

Tak czy inaczej dylemat leasing czy kredyt samochodowy zaczyna być nieaktualny, ponieważ firmy leasingowe mają coraz lepsze propozycje, coraz lepsze warunki, a banki jakby tego nie dostrzegały. Oby któregoś dnia nie obudziły się z ręką w nocniku, ale to już problem banków.

– To nieprawda, że problem przestał istnieć. Przedsiębiorcy mają od dość dawna ten dylemat czy postawić na kredyt czy leasing. Kiedyś mieli możliwość wyboru, teraz już niekoniecznie. Najlepiej przeprowadzić proste obliczenia, a leasing kalkulator nam w tym pomoże. Najczęściej kredyt bankowy to koszt w granicach 30-40 procent. Suma opłat leasingowych waha się w granicach 15-20 procent, można więc powiedzieć, że koszty kredytu są często dwukrotnie wyższe, a w niektórych przypadkach nawet trzykrotnie wyższe.. Poza tym w przypadku kredytów banki teraz są bardzo wymagające, żądają dodatkowych zabezpieczeń, najczęściej takim zabezpieczeniem jest auto, ich wymagania w stosunku do zdolności kredytowych klienta są bardzo wysokie, a poza tym nigdy nie ma się pewności, czy kredyt bank przyzna. Starając się o kredyt posługujemy się również kalkulatorem, wybierając leasing kalkulator również nam pomoże wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Firmy leasingowe są bardziej przyjazne dla swoich klientów, nie wymagają aż takich zabezpieczeń, a poza tym procedury związane z leasingiem są bardzo uproszczone i klient ma pewność, że jeżeli spełnia warunki leasing zostanie mu przyznany

Dobrze przeliczajmy
1 vote, 5.00 avg. rating (97% score)

Posted by: admin

Back to Top