You are here:

Gm dom Toruń

OPIS INWESTYCJI

Najnowszym naszym przedsięwzięciem jest zespół budynków zlokalizowanych przy ul. Sobieskiego. Budowa osiedla przewidziana jest na kilka lat i została podzielona na trzy etapy. Realizacja pierwszego etapu obejmującego dwa budynki dobiega końca i zostanie sfinalizowana w listopadzie br. Drugi etap jest w trakcie realizacji – oddanie do użytkowania kolejnego domu planowane jest na maj 2009r.

Budowa osiedla przewidziana jest na kilka lat
i została podzielona na trzy etapy.

Aktualnie w ofercie budynki
oznaczone jako „B” i „C”

Niezaprzeczalną zaletą tego projektu jest doskonała lokalizacja i bogata infrastruktura. W zasięgu spaceru mieszkańcy znajdą wszystko, co potrzebne by w pełni zaspokoić swoje potrzeby: szkoła, przedszkole, centrum handlowe, fitness, tereny zielone, stare miasto, teatr, kawiarnia, przystanki autobusowe, tramwajowe i PKS.

Wszystkie budynki zaprojektowane zostały w stylu modernistycznym z myślą o tym, aby ułatwić ich użytkownikom codzienne funkcjonowanie. Pomieszczenia są przestronne, a rozkład mieszkań funkcjonalny. Każdy lokal wyposażony jest w nowoczesny system wentylacyjny i rolety zewnętrzne. Wszystkie kondygnacje od garażu po ostatnie piętro łączy szybka i bardzo cicha 14 osobowa winda. Ciekawym elementem architektonicznym są częściowo przeszklone balkony.

Nasza Firma to wynik pozytywnej współpracy dwóch tradycji działania na rynku nieruchomości.
Pierwsza z tych tradycji to rodzinna firma GRABOWSCY. Druga tradycja to rodzinna firma MROZOWSCY. Połączyliśmy nasze doświadczenie, aby zagwarantować naszym klientom wygodę, pewność i bezpieczeństwo. Proponujemy powrót do tradycyjnych, dobrych wartości ukształtowanych przez naszą kulturę. Poważanie dla tradycji, wzajemne zaufanie i solidność w działaniu to wartości, które szanujemy i przenosimy na realizowane przez nas projekty.

Gm dom Toruń
1 vote, 4.00 avg. rating (87% score)

Posted by: admin

Back to Top