Agencja Parrot WorksParrot Works agency

Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie mediów interaktywnych i fotografii. Każdy z tworzących Parrot Works ma za sobą doświadczenie zdobyte w pracy dla dużych agencji reklamowych oraz korporacji. Dzięki synergii, uzupełniąjąc się nawzajem, stworzyliśmy młodą i prężnie rozwijającą się drużynę, która jest w stanie sprostać każdemy wyzwaniu...

We are a team of specialists in the field of interactive media and photography. Each of forming Parrot Works has had experience in working for large advertising agencies and corporations. With synergy, complementing each other, we have created a young and rapidly growing team that is able to meet every challenge...

czytaj więcej » read more »

Internet Internet

Internet to mapa, której topografię znamy wyśmienicie. Jesteśmy po to, żeby pomóc Tobie i Twojej firmie odnaleźć się w Internecie. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług.

The Internet is a map, which we know perfectly topography. We are here to help you and your company to find on the Internet. Take a look at the scope of our services.

czytaj więcej » read more »

Fotografia Photography

Oferujemy szeroką gamę usług fotograficznych od małego przyjęcia po gale i bankiety. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

We offer a wide range of photographic services from a small reception to galas and banquets. We invite you to learn more about our services.

czytaj więcej » read more »

Ostatnie realizacje Last works

Femaco Handels GmbH

Femaco Handels GmbHFemaco Handels GmbH

Zobacz w portfolio » See in portfolio »

Salon SPA - Thalgo Instytut Piękna

Salon SPA - Thalgo Instytut PięknaThalgo Beauty Institute

Zobacz w portfolio » See in portfolio »

Szkoła Jazdy Konnej w Sochaczewie

Szkoła Jazdy Konnej w SochaczewieRiding School in Sochaczew, Poland

Zobacz w portfolio » See in portfolio »

Kontakt Contact

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie:
M: +48 500 615 465

Call and make an appointment:
M: +48 506 908 248