Tęczowy Bukiet – Kwiaciarnia Somonino

Tęczowy Bukiet rozwija się z roku na rok poszerzając grono zadowolonych klientów. Bez względu na okazje i święta które obchodzimy, każdy znajdzie w tej kwiaciarni coś odpowiedniego do udekorowania swojego domu, mieszkania, ogrodu czy np. w przypadku ślubu, chrzcin coś właściwego do kościoła, lokalu w którym odbywać będzie się świętowanie dalsze. Somonino posiada kilka kwiaciarni, ale to Tęczowy Bukiet podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny starając się jak najbardziej odpowiedzieć na wymagania z jakimi przychodzą do kwiaciarni klienci.

W dzisiejszych szalonych czasach, w których zmagamy się z kwestiami inflacji i innych politycznych zawirowań, kwiaciarnia tęczowy bukiet pozostaje niezmiennie ukierunkowana na priorytetowe sprostanie potrzebom klientów. Ceny które oferuje za swoje produkty i usługi w dalszym ciągu są atrakcyjne i konkurencyjne.

Somonino według oficjalnych źródeł posiada niespełna 3000 mieszkańców. Leży w powiecie kartuskim w wo. pomorskim w gminie Somonino. Południowo-wschodnim krańcem wsi przebiega turystyczny Szlak Wzgórz Szymbarskich.