You are here:

Profesjonalny blog na wordpress

Profesjonalny blog na wordpress

Blog od zawsze był kojarzony z internetowym pamiętnikiem 15 latki opisującej swoje problemy życiowe, jednak w ostatnich latach na światło dzienne wyszły profesjonalne blogi prowadzone w celach biznesowych oraz jak najbardziej zarobkowych. Jak stworzyć profesjonalny blog aby budować markę eksperta w danej dziedzinie?

Podstawowym krokiem jest wykup własnej domeny, jeżeli chcemy prowadzić sklep internetowy lub kreować swoja własną markę nazywana personal brandingiem nie możemy uciekać się do darmowych rozwiązań. Darmowe domeny dodają do standardowego adresu swój adres czyli przykładowo dla domeny buty.pl, domena darmowa będzie wygladać np buty.strefa.pl co skreśla ją podczas oceny wizerunkowej danego sklepu czy też witryny.

Kolejnym krokiem jest ciekawy szablon strony internetowej / bloga: oba można postawić na wordpressie, czyli najpopularniejszym systemie CMS w Polsce]. Ponieważ szablony są w dużej mierze przygotowywane w języku angielskim musisz koniecznie dowiedzieć się jak przetłumaczyć szablon wordpress.

Ostatnim najważniejszym punktem jest oczywiście treść, tutaj w zależności od tematyki bloga musimy publikować nowe, unikalne wpisy w miarę często po to aby budować w okół bloga społeczność oddanych czytelników.

Profesjonalny blog na wordpress
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Posted by: admin

Back to Top