You are here:

Remontuj z głową

Wiosna to idealny czas na gruntowny remont mieszkania. Najwięcej osób decyduje się na przeprowadzenie zmian w łazience, ponieważ trendy wyposażenia wnętrz, jeśli chodzi o salony kąpielowe zmieniają się dość często. Największym zainteresowaniem w sklepach z wyposażeniem łazienek cieszą się oczywiście kabiny prysznicowe oraz umywalki, ponieważ te elementy łazienek są najbardziej widoczne i wiele osób chce, aby były jak najbardziej modne, ładnie wykonane oraz funkcjonalne.

Często dzieje się tak, że kabiny prysznicowe po prostu się psują. Awarie najczęściej dotyczą modeli z przesuwanymi drzwiami. Także umywalki są narażone na pęknięcia i odpryski, szczególnie jeśli upuścimy na nie coś ciężkiego – na przykład flakon perfum. Dużym zainteresowaniem w marketach budowlanych cieszą się też płytki ceramiczne oraz baterie łazienkowe. Płytki kiedyś się nudzą i też tracą swój pierwotny blask lub po prostu stają się coraz mniej praktyczne, a nawet uciążliwe w utrzymaniu w czystości. Baterie łazienkowe też nie są obecnie szczytem techniki i może się wydawać, że są tak skonstruowane, aby wytrzymać pięć lat – akurat tyle ile obowiązuje gwarancja producenta. Potem, zaczynają sprawiać dużo kłopotu i najlepszym rozwiązaniem wydaje się wtedy wymiana. Niektóre osoby, w remontowym szale decydują się też na nowe panele podłogowe, które też trzeba raz na jakiś czas wymieniać, ponieważ mają one tendencję do odpryskiwania i wycierania się. Po kilku latach, panele podłogowe nie wyglądają już tak bardzo efektownie jak na samym początku i warto wtedy pomyśleć o nowej podłodze.

Jednakże, jak pokazują przeprowadzone badania – Polacy najchętniej zajmują się przeprowadzaniem remontów w łazienkach. Cieszą nas nowoczesne umywalki, świetnie zaprojektowane kabiny prysznicowe i niezawodne baterie łazienkowe. Płytki ceramiczne także zachwycają, szczególnie te projektowane we Włoszech oraz Hiszpanii, ponieważ są niewiarygodnie stylowe i do tego bardzo wytrzymałe. Jak widać, remontowanie i urządzanie łazienki wcale nie musi być nudne.

Remontuj z głową
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Posted by: admin

Back to Top