You are here:

Wspaniałe pustaki na każdy rodzaj ściany

Liczysz na jakość za każdym razem? To być może trudne do osiągnięcia, jednocześnie są konkretne obszary, w jakich jest to możliwe, przykładowo budownictwo. Spośród wielkiego wyboru różnych materiałów na szczególną uwagę zasługują pustaki Porotherm. Są perfekcyjnym materiałem dla każdego typu ścian: jednowarstwowych, dwu i trzywarstwowych czy zewnętrznych. Najlepiej sprawdzają się w budowie ścian nośnych czy działowych, a także tych, które nie wymagają docieplenia.Duży asortyment marki Porotherm zapewnia optymalne rozwiązania, jednocześnie pod kątem potrzeb indywidualnych, jak i parametrów akustycznych czy termicznych. Co też ważne ściany z pustaków w systemie porotherm, to szybkie postępy w stawianiu ścian. Dotyczy to z pewnością każdego rodzaju ściany. Ściana jednowarstwowa to, jak nazwa definiuje, ściana z jedną warstwą elementów murowych. W takim rozwiązaniu warstwa cegieł spełnia funkcje konstrukcyjną, jak i termoizolacyjną. Ściany tego typu bardzo skutecznie zapewniają ochronę cieplną dla budynków mieszkalnych.

Ponadto, już od ponad trzydziestu lat są stosowane w krajach Europy Zachodnie, teraz i w Polsce zaczynają być stosowane. Ściana dwuwarstwową jest to ściana zewnętrzna, jaka jest wyposażona w system docieplenia. Wewnętrzna warstwa z cegieł jest w takim systemie postacią konstrukcyjną, zaś grubość warstwy docieplenia jest ważna z powodu parametrów technicznych całej przegrody. Trzeba jeszcze wspomnieć o zewnętrznej ścianie trójwarstwowej, gdyż ona naturalnie również spełnia swoją rolę w systemie Porotherm. Ta ściana składa się z zewnętrznej warstwy konstrukcyjnej, a także zewnętrznej warstwy osłonowej z cegieł. Jest tam również warstwa izolacji termicznej, jak wełna mineralna czy styropian.

Taki istotnie rodzaj konstrukcji jest najważniejszy w wielu państwach Europy, i to od wielu lat. Nieważne o jakim rodzaju ściany mówimy, pustaki Porotherm to sukcesu i prawdziwej jakości na lata. Przekonuje się do takiej technologii coraz większa liczba osób. Tak właśnie jest, że ci co raz wypróbowali ten sposób nie chcą wracać do tradycyjnych sposobów. Zresztą nie powinniśmy się dziwić, system ten gwarantuje wspaniały komfort pracy, szybkość i zawsze zadowalające rezultaty. Z pewnością trzeba o tym pomyśleć, gdy mamy w planach budowę domu. Trudno bowiem wynaleźć lepszy sposób.

Wspaniałe pustaki na każdy rodzaj ściany
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Posted by: admin

Back to Top